KONST / Litografier / Litografi 7821508
nr 782 1508
Litografi
Stockholms slott, 50 x 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 8 oktober 2012
kl 18:06:55
150 kr
300 kr
450 kr
550 kr
400 kr
500 kr
600 kr